pl de en ru
klos
facebook
Chata za Wsią

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Zobacz film

Dla dzieci


Od wielu lat dokładamy wszelkich starań aby stworzyć w naszym hotelu rodzinną atmosferę. Wychodząc na przeciw Dzieciom i ich Rodzicom postanowiliśmy dostosować naszą ofertę do ich potrzeb.

Nasza restauracja serwująca potrawy  przygotowane w 100% z naturalnych produktów. Specjalnie dla naszych najmłodszych gości stworzyliśmy  menu zawierające łagodne zupy, dania główne w gramaturze dostosowanej do potrzeb dzieci, oraz przepyszne desery. Przygotowujemy również zdrowe, pełnowartościowe soki  ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw.

W sali restauracyjnej znajduje się kącik dla dzieci, a w nim dziecięcy stolik i krzesełka. W kąciku znajdują się również malowanki, kredki, pluszowe zabawki, konik na biegunach.

W hotelowej recepcji można wypożyczyć bezpłatnie książeczki do czytania, kręgle oraz inne zabawki.

W ogrodzie znajduje się bajeczny plac zabaw, a w nim ogrodzona fontanna z żywymi , kolorowymi rybkami, huśtawki, karuzela, zadaszona piaskownica, zjeżdżalnia, bujaki. Posiadamy również dwa kucyki, które pasą się na przyhotelowej łące. Dzieciom, towarzystwa w ogrodzie dotrzymują  przezabawne kociaki.

Wszyscy wiemy jak ważny w prawidłowym  rozwoju dziecka jest kontakt z wodą. W hotelowym obiekcie rekreacyjnym nasi goście wraz ze swoimi pociechami mogą spędzać zdrowo i aktywnie czas wolny. W naszej ofercie posiadamy basen, brodzik, jacuzzi oraz sauny. W hotelowej recepcji można zakupić specjalne pieluchy do pływania dla malutkich dzieci.

Zapraszamy