pl de en ru
klos
facebook
Chata za Wsią

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Zobacz film

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 23 pokoje typu DOUBLE oraz 26 pokoi typu TWIN. Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością pojedynczego wykorzystania. Dodatkowo 23 pokoje typu DOUBLE posiadają sofę wypoczynkową mogącą służyć jako dostawka. Maksymalna ilość miejsc noclegowych to 130. We wszystkich pokojach panuje zakaz palenia. Hotel dla potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada podjazdy, jak również specjalny pokój. 

Chata za Wsią to idealne miejsce do dłuższego wypoczynku z bliskimi,regeneracji sił witalnych dzięki specjalnie przygotowanym pakietom pobytowym oraz pobytów dla klientów podróżujących służbowo. chatazawsia - Pokój KOMFORT CHATA 3-os. Pokój KOMFORT CHATA 3-os. zobacz szczegóły | Galeria Cena od
330 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Standard Plus są wykończone bardziej nowocześnie, mają większy metraż i większe łazienki niż pokoje typu Standard. Dodatkowo wszystkie dysponują balkonami. Jeden z pokoi posiada taras o metrażu 25 m2 z widokiem na Śnieżkę. Wszystkie posiadają gniazda komputerowe z dostępem do internetu. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, tv sat., radio z budzikiem, telefon, elektroniczny sejf. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi (1 godzina).

chatazawsia - Pokój KOMFORT CHATA Pokój KOMFORT CHATA zobacz szczegóły | Galeria Cena od
250 zł Rezerwacja »

X
Pokoje KOMFORT CHATA to pokoje z łóżkiem małżeńskim i dodatkowym narożnikiem na którym mogą spać dzieci. Są to atrakcyjne pokoje zapewniające relaks i wypoczynek rodzinie. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem. Większość pokoi posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi (1 godzina).

chatazawsia - Pokój CHATA Pokój CHATA zobacz szczegóły | Galeria Cena od
120 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Chata to pokoje z dwoma 1-osobowymi łóżkami zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój CHATA dla 2 osób Pokój CHATA dla 2 osób zobacz szczegóły | Galeria Cena od
170 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Chata to pokoje z 1-osobowymi łóżkami zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój STANDARD CHATA dla 1 osoby Pokój STANDARD CHATA dla 1 osoby zobacz szczegóły | Galeria Cena od
140 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Standard Chata to atrakcyjne pokoje z łożem małżeńskim lub osobnymi łóżkami (opcjonalnie z dostawkami) zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój STANDARD CHATA dla 2 osób Pokój STANDARD CHATA dla 2 osób zobacz szczegóły | Galeria Cena od
200 zł Rezerwacja »

X
Pokoje Standard Chata to atrakcyjne pokoje z łożem małżeńskim lub osobnymi łóżkami (opcjonalnie z dostawką) zapewniające relaks i wypoczynek. Wygodne meble i ciepła tonacja barw sprawiają, że czują się Państwo świetnie ugoszczeni. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, telewizję sat., radio z budzikiem, telefon. Większość pokoi posiada balkony z widokiem na Karkonosze lub Rudawy Janowickie. W niektórych pokojach znajdują się również: sofa dzienna i fotele. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.

chatazawsia - Pokój STANDARD CHATA dla  3 os. Pokój STANDARD CHATA dla 3 os. zobacz szczegóły | Galeria Cena od
280 zł Rezerwacja »

X
Pokój Standard Chata dla 3 osób to pokoje mające większy metraż i większe łazienki niż pokoje Chata. W pokoju jest łoże małżeńskie (lub dwa osobne) i łóżko 1-osobowe lub 2-osobowa kanapa. Wyposażenie: łazienka z prysznicem, tv sat., radio z budzikiem, telefon, elektroniczny sejf. W cenie: śniadanie i korzystanie z basenu, saun i jacuzzi.